Warning: Declaration of WPRandomPostsWidget::update($new_instance) should be compatible with WP_Widget::update($new_instance, $old_instance) in /home/hydra14/ftp/szfalnia.pl/wp-content/plugins/wp-random-posts/randomposts.php on line 38
Zastosowanie działań prawnych w Nowym Jorku w celu zapewnienia leczenia gruźlicy ad 8 – Ubrania Medyczne
Skip to content

Zastosowanie działań prawnych w Nowym Jorku w celu zapewnienia leczenia gruźlicy ad 8

2 lata ago

251 words

Pacjenci byli oceniani na podstawie ich historii w odniesieniu do gruźlicy, a nie na podstawie ich cech społecznych. Zatrzymanie pozostało ostatnią deską ratunku dla pacjentów, ale po zastosowaniu było bardzo skuteczne w zapewnieniu całkowitego leczenia. Finansowanie i ujawnianie informacji
Jesteśmy wdzięczni Roberto Acevedo, Gasparowi Pania i pozostałym pracownikom Departamentu ds. Regulacji Departamentu Zdrowia za pomoc w zbieraniu danych; do Patricii M. Simone, MD, Kenneth G. Castro, MD, Sonal S. Munsiff, MD, Pamela Kellner, RN, Barron H. Lerner, MD, Ph.D., Cynthia R. Driver, RN, MPH i Lisa Fine Sherman, MPH, za pomocne komentarze na temat rękopisu; do Marthy Robinson z Biura Głównego Radcy ds. pomocy przy zbieraniu danych; do dr. Sukhmindera Osahana za pomoc w analizie wielozmiennej; do doradców zdrowia publicznego i innych pracowników służby zdrowia w całym Nowym Jorku za ich poświęcenie i zaangażowanie w zapewnianie opieki pacjentom z gruźlicą, a zwłaszcza personelom Goldwater Memorial Hospital i Bellevue Hospital za ich pracę z tą trudną grupą pacjentów.
Author Affiliations
Z Biura Kontroli Gruźlicy, Departament Zdrowia Nowego Jorku, Nowy Jork (MRG, KLM, GEF, PIF, TRF); i Podział Eliminacji Gruźlicy, Ośrodki Kontroli i Prewencji Chorób, Atlanta (PIF, TRF).
Zwróć się z prośbą o przedruk do Dr. Fujiwara w Bureau of Tuberculosis Control, New York City Department of Health, 125 Worth St., Rm. 214, Box 74, New York, NY 10013.
[patrz też: ambroksol, cefepim, celiprolol ]
[więcej w: czy sepsa jest zaraźliwa, wędzidełko wargi górnej, tabletka wczesnoporonna bez recepty ]

0 thoughts on “Zastosowanie działań prawnych w Nowym Jorku w celu zapewnienia leczenia gruźlicy ad 8”