Warning: Declaration of WPRandomPostsWidget::update($new_instance) should be compatible with WP_Widget::update($new_instance, $old_instance) in /home/hydra14/ftp/szfalnia.pl/wp-content/plugins/wp-random-posts/randomposts.php on line 38
Czy „najlepsze amerykańskie szpitale” lepiej radzą sobie z ostrym zawałem mięśnia sercowego ad 9 – Ubrania Medyczne
Skip to content

Czy „najlepsze amerykańskie szpitale” lepiej radzą sobie z ostrym zawałem mięśnia sercowego ad 9

2 lata ago

343 words

Nasze odkrycie związku między najlepiej ocenianymi szpitalami i szersze stosowanie opartych na wytycznych metod leczenia ostrego zawału mięśnia sercowego nie oznacza, że rankingi liczbowe przypisane do szpitali reprezentują znaczące różnice w jakości. Nasze wyniki mogą po prostu pokazać, że znaczące szpitale działają lepiej niż inne w odniesieniu do wybranych wskaźników jakości. Co więcej, nasze badanie dotyczy jednej diagnozy w ramach jednej specjalności, a nasze wyniki mogą nie mieć zastosowania do innych chorób serca lub do innych dziedzin medycyny wymienionych na liście. W rezultacie tego badania nie należy interpretować jako popierającego metodę zastosowaną do stworzenia listy najlepszych amerykańskich szpitali jako najlepszego sposobu na uszeregowanie szpitali zgodnie z jakością opieki. Finansowanie i ujawnianie informacji
Obsługiwane przez umowę (500-96-P549) z Administracją Finansowania Opieki Zdrowotnej. Ten artykuł niekoniecznie odzwierciedla poglądy lub zasady Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej. Autorzy ponoszą pełną odpowiedzialność za dokładność i kompletność przedstawionych pomysłów.
Pan Chen jest Amerykańską Federacją Merck-Amerykańskich badaczy starzenia się w zakresie geriatrii i American School Association w dziedzinie chorób sercowo-naczyniowych i udaru mózgu. Dr Krumholz jest stypendystą wydziału Paul Beeson.
Jesteśmy wdzięczni wszystkim pracownikom służby zdrowia, szpitalom i organizacjom, którzy przyczynili się do opracowania i wdrożenia projektu współpracy w zakresie chorób sercowo-naczyniowych; Drs. Gail Vitagliano i Jaime Murillo za ich pomocne komentarze; oraz pani Marii Johnson za jej wybitną pomoc redakcyjną.
Author Affiliations
Z Sekcji Medycyny Sercowo-Naczyniowej, Departamentu Medycyny (JC, HMK) i Sekcji Epidemiologii Chorób Przewlekłych, Departament Epidemiologii i Zdrowia Publicznego (HMK), Yale University School of Medicine, New Haven, Connecticut; centrum szpitalne Yale-New Haven w zakresie badań i oceny wyników, New Haven, Conn. (HMK, MJR); Qualidigm, Middletown, Conn. (HMK, MJR, YW); oraz Administracja Finansowania Opieki Zdrowotnej, Baltimore (TAM).
Prośba o przedruk do Dr. Krumholza z Yale University School of Medicine, 333 Cedar St., PO Box 208025, New Haven, CT 06520-8025.
[patrz też: alprazolam, belimumab, flexagen ]
[więcej w: objaw lasegue a, ospamox opinie, kaszel krtaniowy u dziecka ]

0 thoughts on “Czy „najlepsze amerykańskie szpitale” lepiej radzą sobie z ostrym zawałem mięśnia sercowego ad 9”

  1. [..] Oznaczono ponizsze tresci z artykulu oryginalnego: chirurgiczne usuwanie zębów ósemek[…]